W cieniu podejrzeń

W cieniu podejrzeń

Miłośnicy thrillerów, zagadek i intensywnych wrażeń powinni sięgnąć po wydaną 21 lipca 2020 roku powieść Nie jestem twoją własnością Z TaniaKsiazka. Jest to szósty tom książek z cyklu „W cieniu podejrzenia”. Przenosimy się do świata, w którym musimy odkryć tajemnicę śmierci sławnego doktora oraz dowiedzieć się, kto za nią stoi.

Nie jestem twoją własnością

Laurie Moran to słynna producentka telewizyjna, która w swoim programie przedstawia zbrodnie dokonane przed laty. Stara się rozwiązać tajemnice, które im towarzyszyły i znaleźć sprawców, którym udało się uniknąć kary. Pewnego dnia zgłaszają się do niej Robert i Cynthia Bellowie. Małżeństwo było rodzicami powszechnie znanego i lubianego lekarza-celebryty. Pięć lat temu mężczyzna został postrzelony nieopodal swojego domu. Rodzice zmarłego podejrzewają o zabójstwo swoją synową. Są skłonni dołożyć wszelkich starań, by udowodnić, że to kobieta stoi za zabójstwem ich syna. Chcą zbrukać jej dobre imię, pozbawić ją praw rodzicielskich i przejąć opiekę nad swoimi wnukami. Proszą Laurie o to, by zajęła się sprawą morderstwa ich syna i udowodniła, że to jego własna żona pozbawiła go życia.

Liczne tajemnice

Mary Higgins Clark i Alafair Burke napisały doskonały thriller, w którym z każdą kolejną stroną zaczynamy przeczuwać, że przed nami stoi wiele zagadek. Odkrycie tego, kto stoi za zabójstwem lekarza jest najmniejszym wyzwaniem. Należy zadać sobie pytanie, dlaczego do niego doszło i w jaki sposób powszechnie lubiany mężczyzna mógł sobie zaszkodzić. W trakcie śledztwa prowadzonego przez producentkę telewizyjną na wierzch wychodzi coraz więcej krępujących i zaskakujących faktów. Dowiadujemy się, że lekarz miał również swoją mroczną stronę, którą pokazywał zaledwie nielicznym. Czy w związku ze wznowionym dochodzeniem żonie zmarłego uda się obronić swoje imię? Czy znajdzie w sobie wystarczająco siły, by zawalczyć o opiekę nad dziećmi? I co ciekawe – co wspólnego z zabójstwem może mieć mężczyzna, który śledzi Laurie?

Zaskakująca historia

Nie jestem twoją własnością” to historia pełna podejrzeń. Już od pierwszych stron mamy wrażenie, że wiele szczegółów nam umyka i musimy skupić się na faktach, by poznać prawdę. Książka wciąga nas i nie chcemy jej odłożyć, dopóki nie poznamy zakończenia. Mrożący krew w żyłach thriller, który pokazuje, jak łatwo można się pomylić w ocenie danego człowieka i ile wad można ukryć pod płaszczykiem pozorów, oczytania i kultury osobistej. Opowieść wstrząsająca, każąca zastanowić się nad tym, czy wiemy, co dzieje się za drzwiami każdego domu.

Tło zdjęcie utworzone przez jcomp - pl.freepik.com