Innowacyjna książka o uwalnianiu zablokowanych emocji – niezwykły poradnik doktora Nelsona

Innowacyjna książka o uwalnianiu zablokowanych emocji – niezwykły poradnik doktora Nelsona

“Kod emocji. Jak uwolnić zablokowane emocje, aby cieszyć się zdrowiem, szczęściem i miłością” to lektura, która pomoże wielu osobom zmierzyć się z problemami dotykającymi ich w codziennym życiu. Doktor Bradley Nelson proponuje nowe spojrzenie na emocje, ich wpływ na ciało i umysł oraz podaje sposoby na uwolnienie negatywnych uczuć, by znowu stać się wolnym człowiekiem.

Fenomen uwolnienia negatywnych emocji

W wyżej wspomnianym poradniku opisany jest proces uwalniania emocji i jego pozytywny wpływ na nasze życie. Bradley Nelson pokazuje, w jaki sposób długo skrywane uczucia oddziałują na nasze zachowanie, relacje z innymi, a także jakie objawy psychosomatyczne mogą wywoływać. O słuszności jego tezy świadczą między innymi historie tysięcy ludzi, którzy zaufali metodzie uwalniania emocji jego autorstwa i odmienili swoje życie na lepsze, wyzbywając się dawnych lęków i ciągłego napięcia towarzyszącego ich życiu.

Wspaniałe rezultaty terapii

W książce “Kod emocji. Jak uwolnić zablokowane emocje…” (https://www.taniaksiazka.pl/kod-emocji-jak-uwolnic-zablokowane-emocje-bradley-nelson-p-1368819.html) opisane zostały rezultaty zastosowania innowacyjnej metody uwalniania emocji u pacjentów doktora Bradleya Nelsona. Należą do nich, między innymi, poprawa sytuacji finansowej, relacji z innymi czy wzrost samooceny. Opisane są również przypadki dzieci, które znacząco poprawiły swoje wyniki w nauce, jak i kontakty z rówieśnikami. Najmłodsi stali się bardziej, radośni, otwarci na świat i twórczy. Ciekawe przykłady osób, którym pomógł Bradley Nelson i jego sposób uwalniania zablokowanych emocji sprawiają, że książka jest bardzo ciekawa, a zawarte w niej wskazówki radzenia sobie z uczuciami bardzo praktyczne. W “Kodzie emocji. Jak uwolnić zablokowane emocje…” autor wyjaśnia, krok po kroku, w jaki sposób samodzielnie pozbyć się blokad, które uniemożliwiają nam szczęśliwe życie. To innowacyjna książka, która może pomóc zarówno osobom zmagającym się z różnego rodzaju ograniczeniami, jak również lekarzom, którzy chcą im pomóc.

Kod emocji. Jak uwolnić zablokowane emocje…” autorstwa doktora Bradleya Nelsona to idealna pozycja wydawnicza dla wszystkich, którzy chcą żyć pełnią życia i uwolnić się od negatywnych emocji. Poradnik został napisany w sposób prosty i przejrzysty, a zarazem niezwykle ciekawy, wzbogacony historiami pacjentów, którym pomogła metoda uwalniania emocji. Wspaniała lektura, która pomoże każdemu jeszcze lepiej zrozumieć siebie, swoje uczucia, poprawić relacje z bliskimi osobami oraz swoją sytuację zawodową, a także w pełni wykorzystać swój niepowtarzalny, indywidualny potencjał.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com